АКСИЈАЛЕН ВЕНТИЛАТОР СО КВАДРАТНА КОНСТРУКЦИЈА (монтажа на ѕид или вертикални прегради)

9.500,00 ден

Категорија

Капацитет на вентилаторите помеѓу 850 m³/h и 4200 m³/h.

Мерењата се направени во согласност со стандардите на TSE.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АКСИЈАЛЕН ВЕНТИЛАТОР СО КВАДРАТНА КОНСТРУКЦИЈА (монтажа на ѕид или вертикални прегради)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *