АКСИЈАЛЕН ВЕНТИЛАТОР СО КРУЖНА ФОРМА И ПОКЛОПЕЦ (монтажа на ѕид или вертикални прегради)

4.750,00 ден

Категорија

Капацитет на вентилаторите помеѓу 350 m³/h и 800 m³/h.

Мерењата се направени во согласност со стандардите на TSE.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “АКСИЈАЛЕН ВЕНТИЛАТОР СО КРУЖНА ФОРМА И ПОКЛОПЕЦ (монтажа на ѕид или вертикални прегради)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *