ВЕНТИЛАТОР 1-А ЗА ТОАЛЕТИ И БАЊИ (монтажа на таван и ѕид)

2.250,00 ден

Категорија

Капацитет на вентилаторите помеѓу 95 m³/h и 360 m³/h.

Мерењата се направени во согласност со стандардите на TSE.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ВЕНТИЛАТОР 1-А ЗА ТОАЛЕТИ И БАЊИ (монтажа на таван и ѕид)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *