ИНДУСТРИСКИ ВЕНТИЛАТОРИ

6.850,00 ден

Категорија

Самостоечки аксијален вентилатор со капаитет до 5.800 m³/h.

Делот на пропелерот е затворен во челичен кафез, а пропелерот е изработен од галванизиран лим. Благодарение на прекинувачот за брзина на него, брзината може да се прилагоди и може да се ракува при мали и големи брзини.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ИНДУСТРИСКИ ВЕНТИЛАТОРИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *