КАНАЛСКИ АКСИЈАЛЕН ВЕНТИЛАТОР (монтажа во кружни флексибилни канали)

5.200,00 ден

Категорија

Капацитет на вентилаторите помеѓу 650 m³/h и 1000 m³/h.

Мерењата се направени во согласност со стандардите на TSE.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “КАНАЛСКИ АКСИЈАЛЕН ВЕНТИЛАТОР (монтажа во кружни флексибилни канали)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *