VIVAX грејач FH-2081

3.800,00 ден

Категорија

Грејач VIVAX FH-2081 со мали димензии, но со моќност од 2000 W ја загрева секоја просторија на едноставен и многу ефикасен начин. Покрај идеалната температура, грејачот VIVAX FH-2081 обезбедува и заштита од прегревање.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX грејач FH-2081”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *