VIVAX керамички грејач CHT-2000 W

8.200,00 ден

Категорија

VIVAX керамичкиот грејач CHT-2000 W подеднакво ефикасно ќе ја загрева и лади просторијата. Дигитална контрола на температурата преку LED екран, вграден тајмер и далечински управувач се само некои од врвните карактеристики на овој грејач. Со цел да се зголеми безбедноста при користење, керамичкиот грејач VIVAX CHT-20000 W се исклучува во случај на превртување

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX керамички грејач CHT-2000 W”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *