VIVAX конвекторски грејач CH-2010F

7.300,00 ден

Категорија

VIVAX конвекторски грејач CF-2010F ја загрева секоја просторија на едноставен, но ефикасен начин. Со моќност од 2000 W и функција за проток на воздух со вентилатор, конвекторскиот грејач VIVAX CF-2010F придонесува за уште побрзо и поефикасно загревање. Дознајте повеќе

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX конвекторски грејач CH-2010F”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *