VIVAX масло радијатор OH-13250M В

8.700,00 ден

Категорија

VIVAX радијатор за масло OH-13250M W благодарение на 13 ребра исполнети со високо ефикасно минерално масло обезбедува лесна употреба и удобна температура во секоја соба. Со моќност од 2500 W и 3 нивоа на работа, овој радијатор има и вградени тркала, така што лесно се преместува од соба во соба. Со радијаторот за масло VIVAX OH-13250M.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX масло радијатор OH-13250M В”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *