VIVAX панел грејач PH-1500D В

7.500,00 ден

Категорија

Панелното греење VIVAX PH-1500D W со моќност од 1500 W и променлив термостат ефикасно и ефективно ќе ја загрева просторијата. Покрај контролата на температурата, овој панел грејач нуди можност за контрола на режимот на работа. Управувањето е едноставно со далечинскиот управувач и LED екранот.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX панел грејач PH-1500D В”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *