VIVAX панел грејач PH-1502

5.800,00 ден

Категорија

VIVAX панел грејач PH-1502 со моќност од 1500 W и 2 нивоа на моќност ефикасно и ефективно ќе ја загрее просторијата за кратко време. За дополнителна заштита, грејачот на панелот VIVAX PH-1502 има заштита од прегревање, како и IP24 заштита од прскање вода.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX панел грејач PH-1502”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *