VIVAX панел грејач PH-2501

Категорија

Панелното греење VIVAX PH-2501 со моќност од 2500 W и променлив термостат ефикасно и рамномерно ја распределува топлината во просторијата. За дополнителна заштита, грејачот на панелот VIVAX PH-2501 има заштита од прегревање, индикатор за работа како и IP24 заштита од прскање вода.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX панел грејач PH-2501”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *