VIVAX панел грејач

6.500,00 ден

Категорија Ознаки: ,

Панелното греење VIVAX PH-2002 со моќност од 2000 W и две нивоа на работа ефикасно и рамномерно ја распределува топлината во просторијата. За дополнителна заштита, грејачот на панелот VIVAX PH-2002 има заштита од прегревање, како и IP24 заштита од прскање вода.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “VIVAX панел грејач”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *